TEMEL İLKELERİMİZ

ELKAP kurulduğu günden bu yana bazı temel değerlere inanmış, çalışma ilkelerini ve hedeflerini bunlara göre şekillendirmiştir. Kurumsal kimlik temelini de bu değerleregöre oluşturmuştur.

İŞ ETİĞİ

ELKAP; müşterileri, tedarikçileri, rakipleri ve çalışanları ile olan tüm ilişkilerini kanunlar ve toplumsal değerler çerçevesinde yürütür.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

ELKAP tüm ticari faaliyetlerinde müşterilerini uzun süreli partnerler olarak görür. Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları bu ilişkinin odağındadır. Ticari ilişkilerde müşteri memnuniyeti esastır.

KALİTE ANLAYIŞI

ELKAP hizmet ve ürün kalitesinin uzun süreli ticari ilişkilerin vazgeçilmez şartı olduğuna inanır. Tüm faaliyetlerinde hedef her zaman yüksek kaliteyi yakalayabilmektir. ELKAP çalışanlarını sürdürülebilir kalite konusunda eğitir ve motive eder.

TAKIM RUHU

ELKAP başarıya ulaşabilmenin yolunun tüm çalışanları ortak  amaçlar doğrultusunda birleştirmek olduğuna inanır. Çalışanların takım anlayışıyla hareket etmeleri ELKAP kültürünün bir parçasıdır.

AİDİYET KÜLTÜRÜ

Çalışanların kendilerini ELKAP’ın bir parçası olarak görmeleri şirketin gelişmesi ve geleceği için önemli bir faktördür. Şirkete olan bağlılığın arttırılması, çalışanların önemsenmesi huzurlu bir çalışma ortamının temelini oluşturur.

GELİŞİME AÇIK OLMAK

ELKAP yeni fikirlerle açık bir yönetim anlayışı sergiler. Yeni teknolojilerin takip edilmesi, arge çalışmaları ile ürün kalitesinin ve çeşitliliğinin arttırılması, yeni yatırımlarla üretim gücünün arttırılması gelişime açık yönetim anlayışının yansımasıdır.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

ELKAP müşterilerinin çözüm ortağıdır. Sorunların çözümü sırasında elde edilen bilgiler, müşterilerinin teknolojik sırları, müşterilerine ait özel bilgiler üçüncü şahıslarla ve firmalarla paylaşılmaz. Güvenilir olmak ELKAP’ temel değerlerinin başında gelir.

ADRES:

Hanlıköy Mahallesi 15. Sokak No: 21

54580  Arifiye, SAKARYA

TELEFON:

+90.264.2751387

+90.264.2763355

+90.264.2769773

EMAIL:

elkap@elkap.com.tr

elkap@elkap.com

FAX:

+90.264.2755678

İletişim Bilgilerimiz

  • Site Kullanım Şartları
  • Gizlilik
  • Çerez Kullanımı

© 2019 Site İçerisindeki Tüm Yazılı ve Görsel İçeriğin Telif Hakları ELKAP'a Aittir. İzinsiz Kullanılamaz.